Artyści

NATALIA BRZEZIŃSKA - jest plastykiem, grafikiem, akwarelistką. Studiowała w Dolnośląskiej Szkole Wyższej Sztuki Nowoczesne - Design Now na kierunku projektowanie. Tworzy w akwareli i ecolinie portrety, karykatury i ilustracje, a od niedawna także naturę ożywioną dla Ażurowej Sowy. W swojej technice ceni sobie możliwość zabawy niedosłownością i enigmatycznością plam. W rodzinnej Kudowie-Zdroju prowadzi warsztaty i jest instruktorem rysunku. Do 2013 roku była właścicielką kawiarni-galerii Wena. Prywatnie jest szczęśliwą mamą czwórki super dzieciaków.

Strona Natalii na Facebooku


______KAROLINA WOJCIESZEK - maluje i rysuje od tak dawna, że nawet nie pamięta kiedy dokładnie ta pasja się zaczęła. Swoje zainteresowania przeniosła na studia - ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Kaliszu oraz Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi. Najbliższe jest jej malowanie akrylem na płótnie, ale tworzy też w innych technikach - w ołówku, akwareli, a także w digital painting. Mroczne portrety - to to, w czym czuję się najlepiej, ale świetnie odnajduje się też w tzw. "tęczowym jednorożcu" :) Swoje inspiracje czerpie z przyrody, podróży, przeżyć, a także z filmów. Tematykę dziecięcą odkryła od kiedy sama została mamą. Zawodowo razem z mężem prowadzi sklep internetowy Elegancki Brodacz - Kosmetyki dla brodaczy (polecamy bardzo!). Prywatnie szczęśliwa żona i mama 2.5 rocznej Amelki.

Strona Karoliny na Facebooku


______MICHAŁ KWIATKOWSKI - jest grafikiem, studiował na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu i również w tej szkole przez dwa lata był laborantem pracowni litografii. Dotychczas prezentował swoje prace na wystawach w Pradze, Porto, Kudowie Zdroju, we Wrocławiu oraz rodzinnym Kaliszu. Od niedawna zawodowo zajmuje się animacją reklamową oraz montażem filmów reklamowych. Męska połowa Ażurowej Sowy. Na co dzień tata trzyletniej Hani :)

Strona Michała na Facebooku
Studio MIHA - animacje