O nas


Cześć! Jesteśmy Nadia & Michał - prywatnie para i rodzice trzyletniej Hani.  Miło nam, że możemy Cię u nas gościć :)
Ażurowa Sowa to nasz mały rodzinny sklep, którego asortyment pomoże nadać otoczeniu Twojego malucha niepowtarzalny charakter. Znajdziesz u nas autorskie tekstylia i akcesoria, oryginalne dekoracje, plakaty i inne dodatki upiększające mały dziecięcy świat.

Lubimy naturę, dlatego do wyrobu naszych produktów staramy się wykorzystywać przyjazne jej materiały - w trosce o środowisko i bezpieczeństwo najmłodszych. Wszystko, co tworzymy najpierw badamy pod kątem, czy sami kupilibyśmy to dla naszej córki. Chcielibyśmy trafić do Rodziców podobnych do nas, czyli takich, dla których ważne są zarówno piękny wygląd, jak i najwyższa jakość i wykonanie przyjazne przyrodzie.

Wszystkie wzory, które u nas zobaczysz są nasze, autorskie, z czego bardzo jesteśmy dumni :) Powstają i będą powstawać we współpracy z zaprzyjaźnionymi artystami, których możesz bliżej poznać TUTAJ. ​

Otaczamy się tylko fantastycznymi ludźmi, których znamy od lat i w pełni ufamy ich zdolnościom. Ważne jest też dla nas, żeby nasze produkty powstawały lokalnie, w naszym rodzinnym Kaliszu i tego się trzymamy :)

W chwili obecnej nie posiadamy jako takiego stanu magazynowego - wszystkie rzeczy tworzymy i szyjemy na bieżąco. Niektóre rzeczy są dostępne od ręki, na niektóre trzeba poczekać ciut dłużej - wszystkie aktualne informacje znajdziesz w opisie produktu. Jeśli zależy Ci na czymś bardzo, a na stronie widnieje chwilowy tego brak, koniecznie sprawdź sekcję ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!
Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie – jesteśmy do usług :)